Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Go to footer

Podanie o Admina

Regulamin forum

Proszę pisać podania według Podanego wzoru Pozdrawiam Ekipa Escalipse

1. Imię:
2. Nick na TS:
3. Wiek:
4. Czy już byłeś/łaś (lub jesteś) Adminem na innym serwerze teamspeak? Jak tak to na jakim?:
5. Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.):
6. Twoja znajomość TeamSpeaka w skali 1/10:
7. Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
8. Co nowego Twoim zdaniem jesteś w stanie wprowadzić na serwer?:
9. Pare zdań o sobie: (ZDAŃ - NIE SŁÓW)
10. Czy znasz kogoś z dotychczasowego zespołu? Jak tak to kogo?

Podanie o Admina

Postautor: Kama♥ » 09 kwie 2013, 20:09

1. Imię:Klaudia
2. Nick na TS:Kama♥
3. Wiek:18
4. Czy już byłeś/łaś (lub jesteś) Adminem na innym serwerze teamspeak? Jak tak to na jakim?:Tak-srv2.multigaming.pl:11089
5. Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.):Braak
6. Twoja znajomość TeamSpeaka w skali 1/10:8
7. Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Ponieważ mam okazje pokazać,że też coś potrafię :D
8. Co nowego Twoim zdaniem jesteś w stanie wprowadzić na serwer?:Nowe rangi,Kanały różnego rodzaju muzyki,Większą ilość osób na serwerze itd.
9. Pare zdań o sobie: (ZDAŃ - NIE SŁÓW): No cóż... Nazywam się Klaudia i mam 18 wiosen :D Moim hobby w RL jest siatkówka którą ubóstwiam ! . Ale także zajmuję się ekonomią i śpiewem^^. Jestem naprawde zabawną dziewczyną z którą można na każdy temat porozmawiać . Poznasz mnie-To sie przekonasz :)
10. Czy znasz kogoś z dotychczasowego zespołu? Jak tak to kogo?: ----- :D
Załączniki
DSCN2666-horz.jpg
DSCN2666-horz.jpg (90.84 KiB) Przeglądany 130 razy
Kama♥

Re: Podanie o Admina

Postautor: SomeOne » 10 kwie 2013, 22:17

Po rozmowie z Tobą stwierdzam ze jesteś ogarniętą osoba i potrafiła byś nam pomóc na ts, bardzo przyda nam się ktoś taki jak ty także zostajesz przyjęta;) Wiec witam w Administracji mam nadzieje że będzie Ci się podobało w naszym gronie ;) Przez około 3 tygodnie będziesz jako NA jeżeli zauważymy że się dobrze sprawujesz dostaniesz wyższą range ;) Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
SomeOne
Administrator

Re: Podanie o Admina

Postautor: Podrywacz » 10 kwie 2013, 22:21

Podanie nie jest imponujące troszkę mało opisałaś o sobie
Lecz w sumie można ci dać szansę Poznałem kame i jest naprawdę ogarniętą osobą i zasługuję na szansę
ja osobiście jestem na Tak.
Awatar użytkownika
Podrywacz
Administrator

Wróć do Indeks witryny

Wróć do Rekrutacja na Admina [OFF]