Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Go to footer

ZinOl Witam!

ZinOl Witam!

Postautor: ZinOl » 10 kwie 2013, 19:35

Witam Serdecznie!

Mam na imię Łukasz, uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego do klasy 3 o profilu Matematyczno-Fizycznym.

27 Czerwca 2013 roku stuknie mi 19 lat, niby mało, ale jednak wydaje mi się, że zobowiązuje on do pewnej powściągliwości i trzymania języka za zębami.
Ostatnimi czasy to pierwsze jak i drugie nie bardzo mi wychodziło, czego żałuję.

Przez ostatni czas nie mam jakoś nakreślonego planu działania, większość moich dni spędzam nad książkami lub pisząc prace maturalną.

Kim jestem i skąd się urwałem? Oj sam chciałbym to wiedzieć, jestem troszkę zakręcony, czasem wredny, lecz na pewno staram się być pomocny.

Mieszkam pod Warszawą 40km dokładnie w małej liczącej około 1500 mieszkańców wiosce, bardzo przyjemne miejsce. Wokół siebie mam morze lasów,

które są piękne o każdej porze roku i skłaniają do spacerów czy też inne aktywności od choćby biegania.

Niedawno zakończyłem swoją przygodę z jazdą na BMX, ciekawy sport, lecz strasznie kontuzjo-genny.

Obecnie moim ogromnym hobby jest tworzenie, tworzenie nowych przedmiotów, wymyślanie, konstruowanie i oczywiście sprawy finansowe, marketing, reklama i temu podobne dziedziny nauki.
Słucham bardzo różnej muzyki, począwszy od szanty a skończywszy na muzyce poważnej, aczkolwiek uważam że najlepszym okresem dla muzyki były lata od 50 do 80.

Drobny cytat:

"Nie ma rzeczy bardziej przyjemnej, jak widok ćmy krążącej wokół zapalonej świecy.

Już, zda się, wątłe skrzydełka obejmuje płomień, a ona krąży uparcie, nieświadoma zguby. Czyż jest na to rada?"

Obrazek

Myślę, że i tak sporo napisałem i nie każdy chciałby więcej czytać. Jeśli chcielibyście zadać mi jeszcze jakieś pytania piszcie pod tematem.

Pozdrawian ZinOl!
ZinOl
Administrator

Wróć do Indeks witryny

Wróć do Powitania